קניית דירה ללא הון עצמי

מחפשים את הדרך לרכוש דירה ללא הון עצמי? הגעתם למקום הנכון! התנהלות פיננסית נכונה יחד עם חשיבה יצירתית ומעט תעוזה יאפשרו לכם לרכוש דירה גם כאשר אין ברשותכם הון בגובה של 25% משווי הנכס. יועץ משכנתא יידע להרכיב בעבורכם תכנית פעולה באמצעותה תצליחו לרכוש נכס נדל”ן ראשון או שני בתנאים שמתאימים לכם. המומחיות והניסיון של היועץ באים לידי ביטוי בתכנון מערך הלוואות עם ריבית נמוכה, בקבלת משכנתא שנייה על נכס שנמצא בבעלותכם או בבעלות ההורים ובהשגת הלוואת משכנתא בתנאים הטובים ביותר.

איך ההורים יכולים לעזור לכם לרכוש דירה?

כיום כאשר מחירי הנדל”ן כה גבוהים רוב הזוגות שמצליחים לרכוש דירה בגיל צעיר עושים זאת בעזרת ההורים. בחלק מהמקרים ההורים מהווים מקור מימון עיקרי להון העצמי הדרוש לרכישת הדירה. במקרים אחרים ההורים משעבדים נכס נדל”ן קיים שנמצא בבעלותם לטובת קבלת הלוואת משכנתא שנייה בתנאים נוחים. הנכס משמש ערבון לבנק בעבור הלוואה בתנאים של משכנתא (הלוואה בריבית נמוכה בהשוואה לריבית של הלוואות רגילות). חשוב להדגיש שיהיה עליכם לשלם בכל חודש גם החזר חודשי בעבור ההלוואה הזו וגם החזר בעבור הלוואת המשכנתא.

קניית דירה ללא הון עצמי

איך לקנות דירה ללא הון עצמי וללא עזרה מההורים

יש לנו פתרונות גם בעבור אלו שאין להוריהם את האפשרות לסייע להם מבחינה כלכלית. אם אתם זוג צעיר תוכלו לפנות לקבלת ייעוץ פיננסי מכווין שיסייע לכם לחסוך כסף ולצבור בהדרגה את ההון העצמי הדרוש. אפשרות נוספת תהיה קבלת הלוואה בתנאים אטרקטיביים בהסתמך על כספים שנצברו בקרן פנסיה, קרן השתלמות או ביטוח מנהלים. שימו לב, אם החלטתם לקחת הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית למימון ההון העצמי הדרוש לקניית הדירה חשוב לוודא שתהיה לכם אפשרות לעמוד בתשלומים חודשיים של שתי הלוואות. קניית דירה שניה ללא הון עצמי מתאפשרת ומתבצעת בצורה דומה.

קניית דירה להשקעה כדירה ראשונה

אם אין באפשרותכם לממן את הדירה לה אתם זקוקים אך ההון שברשותכם כן מספיק לרכישת דירה בפריפריה – יכול להיות שמצאתם פתרון לבעיה. זוגות רבים בוחרים לרכוש דירה בה אין בכוונתם להתגורר. הם רוכשים דירה זולה יחסית באזורי הפריפריות, משכירים את הדירה ומשתמשים בכספי שכר הדירה לתשלום הלוואת המשכנתא. לאחר מספר שנים ייתכן ותוכלו למכור את הנכס לטובת קניית דירה שמתאימה לכם. ישנם לא מעט אנשים שהצליחו כך לרכוש בתוך מספר שנים את דירת החלומות שלהם או לרכוש דירה נוספת.

תכנית מחיר למשתכן

מתלבטים איך לקנות דירה בלי הון עצמי ובלי עזרה מההורים? זה הזמן לברר פרטים על תכנית מחיר למשתכן ולברר אלו פרויקטים קיימים בשלב זה. תכנית מחיר למשתכן מאפשרת רכישת דירות גם עם הון עצמי של 100 אלף שקלים בלבד.

עדיין לא בטוחים מה הצעד הנכון ביותר בעבורכם? יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה יסביר לכם איך קונים דירה ללא הון עצמי בהתאם ליכולת הפיננסית שלכם ובהתאם לנכסים שברשותכם. החלטות חכמות מתחילות בייעוץ פיננסי מקצועי.