מיחזור משכנתא

הליך של מיחזור משכנתא

ייעוץ משכנתאות תרצו לקבל בחברה אמינה ומקצועית שמציבה את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות. רק כך תוכלו לדעת בביטחון שכל ההחלטות מתקבלות בהתאם לנתונים האישיים שלכם מתוך מטרה להפיק את המרב מהכסף שלכם. הליך של מיחזור משכנתא שמתבצע נכון הוא הזדמנות לחסוך עשרות אלפי שקלים שתוכלו לנצל לקנייה רכב חדש, שיפוץ הבית או חופשה בחו”ל. 

אתם לא תאמינו כמה בקלות אפשר וכדאי להחליף את מסלול המשכנתא הישן במסלול חדש ואטרקטיבי יותר. אם אתם מביטים בקנאה על מסלולי משכנתא אטרקטיביים שקבלו חברים ממש לאחרונה – תדעו שגם אתם יכולים להחליף את המסלול הקיים שלכם במסלול חדש. החלפת המסלול תתבצע בהליך של מיחזור תוך נטילת הלוואה חדשה לטובת פירעון ההלוואה הקיימת. 

מיחזור משכנתא
מחזור משכנתא ניתן לבצע באותו הבנק בו מנוהלת ההלוואה הנוכחית או אל מול בנק חדש. הליווי המקצועי שלנו כולל מחויבות ליחס אישי, אחריות, מענה מהיר, מקצועיות, זמינות, הגינות ואמינות. עשרות לקוחות מרוצים כבר הצליחו לחסוך עשרות אלפי שקלים ולשפר את התנאים בהלוואות המשכנתא שלהם, אין כל סיבה שאתם תמשיכו לשלם יותר. 

עם מחויבות לשירות ללא פשרות, ניסיון, קשרים אישיים והתנהלות כריזמטית מול הבנקים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות. כל פנייה נבדקת באופן אישי ובסופה כל המידע יוצג בפניכם בצורה ברורה ואובייקטיבית. רק כך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר ולהבין את המשמעות של הדברים. רוב הלקוחות מצליחים לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים תוך מעבר להתנהלות פיננסית חכמה. 

כחלק מתהליך של מחזור משכנתא, אנו מעמידים לרשותכם את הכלים המקצועיים המתקדמים ביותר ואת מיטב אנשי המקצוע. לכם נותר רק לייצור קשר, להעביר את המסמכים הדרושים לבדיקה ולקבל במהרה המלצה לחיסכון משמעותי. הלוואת משכנתא אפשר וכדאי למחזר ולהתאים לאורח החיים. עשרות אלפי ישראלים כבר מחזרו את המשכנתא שלהם אז בואו נתחיל לבדוק איך גם אתם יכולים לקבל משכנתא חדשה בתנאים חדשים.

מיחזור משכנתא מומלץ גם במצבים של מכירת דירה קיימת לטובת רכישת דירה טובה יותר. אם יש ברשותכם דירה בת 3 חדרים שטרם השלמתם את תשלומי המשכנתא בעבורה ואתם מתכננים למכור אותה לטובת רכישת דירה בת 5 חדים או בית פרטי – כדאי לכם לבדוק אופציה של מיחזור משכנתא. בעזרת יועץ משכנתא תצליחו לנהל נכון את התהליך כך שתקבלו את התנאים הטובים ביותר, תיהנו מריבית אטרקטיבית, תחסכו כסף ותדאגו לעתיד הפיננסי שלכם. ליווי של יועץ משכנתא מנוסה חיוני לבחירה חכמה של תמהיל משכנתא שמתאים לכם היום ויתאים לכם גם בעוד עשר שנים.

מה צריך לעשות בשביל למחזר משכנתא?

הצעד הראשון לקראת מחזור המשכנתא שלכם יהיה בדיקת כדאיות. לפני שאתם פונים לבנק או מתחילים לברר פרטים על תמהילי משכנתא חדשים, כדאי לפנות אל יועץ פיננסי מנוסה ולבצע יחד עמו בדיקה פיננסית מקיפה. היועץ בוחן את התנאים בהלוואת המשכנתא הקיימת, בודק את מצבכם הפיננסי וממליץ בהתאם על הצעד שיחסוך לכם הכי הרבה כסף וישפר את מצבכם הפיננסי.

בהתאם להמלצה של היועץ ולעתים יחד עמו, תפנו אל הגורמים הרלוונטיים ותגישו את הבקשות. אם החלטתם לבצע את המחזור ללא ליווי של יועץ משכנתא פרטי חשוב לוודא שקיימת אופציה של פירעון מוקדם בהלוואת המשכנתא הנוכחית. עליכם להגיש את הבקשה בהתאם לתנאים של הסכם המשכנתא בכדי להימנע מתשלומי עמלות.

את הלוואת המשכנתא החדשה תוכלו לקבל באותו הבנק בו מתנהלת ההלוואה הנוכחית או בבנק אחר. אם בחרתם לעבור בנק יהיה עליכם לשאת בעלות של עמלת פתיחת חשבון בבנק החדש. יועץ המשכנתא יידע לכוון אתכם אל ההחלטות הנכונות ביותר מבחינה אישית וכלכלית. הוא מכיר היטב את כל התמהילים ואת אנשי המפתח כך שאתם יכולים להיות בטוחים שקבלתם את ההצעה הטובה ביותר, דאגתם לעתידכם הפיננסי וחסכתם כסף.

בדיקת כדאיות עבור מיחזור משכנתא היא ללא עלות!

רוצים לדבר? אנחנו פה
דילוג לתוכן